Статки львівського податківця Малькова, який «заробив» на «Maserati», перевіряють у НАЗК та ГПУ

Статки львівського податківця Малькова, який «заробив» на «Maserati», перевіряють у НАЗК та ГПУ Національне агентство з питань запобігання корупції проводить перевірку декларації працівника ДФС у Львівській області Сергія Малькова.
Цей податківець, перебуваючи у декретній відпустці, купив авто еліт-класу «Maserati Ghibli S Q4» за 765 тис. грн. Також, він відомий, як син Людмили Малькової, котру пов’язують з масштабними крадіжками комунального майна у Львові, названих «аферою століття». Саме йому мати наприкінці минулого року переписала аж 18 приміщень у різних частинах Львова. Прокуратура Львівської області, яка розпочинала вести провадження проти Сергія Малькова за фактом незаконного збагачення, передала його в ГПУ. А нещодавно виявилось, що його «барвисту» декларацію тепер перевірятиме ще й НАЗК.
НАЗК повідомляє, що перевірку електронної декларації Сергія Малькова розпочато, але поки не завершено: «Станом на 19.09.2017 повна перевірка декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2016 рік, поданої Мальковим Сергієм Анатолійовичем триває».
«Прокуратурою Львівської області за результатами перевірки інформацій, опублікованих в Інтернет-виданнях, 08.06.2017 до Єдиного реєстру досудових розслідувань за № 42017140000000203 внесено відомості про вчинення співробітником відділу оперативного супроводження адміністрування ПДВ офісу великих платників податків ДФС у місті Львові кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст. 368-2 КК України. Матеріали вищезгаданого кримінального провадження відповідно до ч.4 ст. 218 КПК України скеровано до Генеральної прокуратури України», – йдеться у листі, отриманому від Прокуратури Львівської області у відповідь на інформаційний запит ІА ZIK.
Нагадуємо: придбання елітної «Maserati Ghibli S Q4» (2015 року випуску) податківець вніс у свою електронну декларацію на сайті НАЗК.
Добавить комментарий