Викрадений у Білорусі ФСБ Павло Гриб потрапив до лікарні

Викрадений у Білорусі ФСБ Павло Гриб потрапив до лікарні Українця Павла Гриба, якого викрали у Білорусі і перевезли до СІЗО Краснодара в РФ, перевели до лікарні.
Про це повідомила його сестра Ольга Гриб: «Нам відомо, що його перевели із СІЗО до лікарні, начебто на обстеження. Але до якої саме і чому, ми не знаємо. До нього не допускають ні українських консулів, ні незалежний лікарів. Можливо російські спецслужби спробують за допомогою своїх лікарів спростувати його діагноз – «синдром портальної гіпертензії», через який він змушений щодня приймати певні ліки. Порушення їх прийому, за словами рідних, може призвести до фатальних наслідків».
У Міністерстві закордонних справ України видавництву підтвердили, що Павла Гриба дійсно перевели із СІЗО №5 до лікарні. Прес-секретар МЗС Мар’яна Беца коментує: «Від наших консулів у Краснодарі до нас надійшла інформація про те, що Павла Гриба перевели до котрогось спеціалізованого медичного закладу. Але з якої причини і куди саме, ще з’ясовуємо. Ми сподіваємось дізнатись необхідну інформацію якомога швидше, наші консули направили відповідні запити, але не варто чекати від російської сторони швидких відповідей. Бо вони часто взагалі не відповідають на наші запити».
Добавить комментарий