Після набуття Асоціації українські водійські права залишаються чинними в Європі

Після набуття Асоціації українські водійські права залишаються чинними в Європі Угода про асоціацію з ЄС та потреба виконання Україною її положень не несе змін щодо практики використання громадянами України посвідчень водія, в тому числі при короткотерміновому відвідуванні ЄС.
Про таке заявили в Представництві ЄС в Україні у відповідь на запит: «Ми не бачимо ніяких змін у практиці щодо водійських посвідчень у зв’язку з набуттям чинності Угодою про асоціацію для туристів з України, які відвідують ЄС. Угода про асоціацію не міняє нічого для громадян України стосовно посвідчень водія та короткострокових візитів до ЄС для туризму чи бізнесу. Тобто якщо хтось перебуває в ЄС з українським посвідченням водія менше, ніж 6 місяців».
Представництво зазначає, що можливими є зміни для тих українських громадян, які перебувають в ЄС тривалий термін: «Застосування директив ЄС, передбачених Угодою про асоціацію, може спростити визнання посвідчень водія в країнах Євросоюзу, якщо громадяни України з чинними довготерміновими візами потребують цього».
Нагадуємо: в українських ЗМІ з’явилася інформація про те, що з початку 2018 року до Євросоюзу не можна буде в’їжджати з українськими міжнародними посвідченнями водія.
Добавить комментарий