Поліція затримуватиме тих, хто бажає «охороняти» Осмаєва й Окуєву

Поліція затримуватиме тих, хто бажає «охороняти» Осмаєва й Окуєву Добровольці Адам Осмаєв та Аміна Окуєва, на яких було скоєно замах 1 червня, перебувають під посиленою охороною правоохоронців.
Про таке повідомила прес-служба Нацполіції: «Поліція не потребує допомоги сторонніх осіб у забезпеченні безпеки всіх учасників кримінального провадження. Незважаючи на це, люди, які не мають жодного відношення до слідства, поширюють у мережі Інтернет повідомлення із закликами долучитися до забезпечення охорони добровольців. Людей, які з’являтимуться біля охоронюваних осіб і які не мають відношення до їх лікування та проведення слідчих дій, негайно доставлятимуть до управлінь поліції, де після проведення перевірки їхнім діям буде надана правова оцінка».
Водночас сама Окуєва в Facebook підтвердила, що вони з чоловіком перебувають під цілодобовою посиленою державною охороною: «Тому не думаю, що найближчим часом їм вдасться повторити спроби нашого фізичного усунення. Камікадзе у них в штаті не водяться однозначно, бо на самопожертву здатні лише ті, хто бореться заради ідеї».
Поранені Осмаєв і нападник перебувають у лікарні. Антон Геращенко впевнений, що нападник, попри знайдений при ньому паспорт громадянина України, – не Олександр Дакар, а зовсім інша особа, яка регулярно їздила в Росію для отримання інструкцій з центру.
Нагадуємо: 1 червня у Києві на Подолі стріляли у колишніх бійців-добровольців Аміну Окуєву та її чоловіка Адама Осмаєва. За попередньою інформацією, нападник назвався французьким журналістом і запросив подружжя на зустріч, а потім у машині вистрілив в Адама – тоді Аміна вистрелила у відповідь. людина, яка намагалася застрелити Осмаєва, є кілером із прізвиськом «Дінго», який вбив охоронця президента Чечні Рамзана Кадирова.
Добавить комментарий