ЗМІ про елітне майно на мільйони доларів головного попа Харківщини Онуфрія

ЗМІ про елітне майно на мільйони доларів головного  попа Харківщини Онуфрія Єпископ Української Православної церкви Московського Патріархату митрополит Харківський і Богодухівський Онуфрій (Олег Легкий) володіє елітними будинками по 500 квадратних метрів, віп-квартирами й земельними ділянками у найдорожчих місцях Харкова і області.
Про це йдеться в сюжеті передачі "Гроші". Зокрема, у житловому комплексі «Садова гірка», де мешкають найбагатші люди Харкова, на святого отця зареєстровані дві квартири і два паркомісця. Місцеві активісти кажуть, що місцем його проживання є харківський мікрорайон мільйонерів: там митрополиту належать три будинки і дві земельні ділянки. За оцінками експертів, ділянка там може коштувати 250-550 тисяч доларів. За реєстром, митрополиту належать чотири ділянки - це більш ніж півгектара землі у затишному лісі на узбережжі водосховища, маєток із басейном. Палаци духовного отця розташовані вглибині лісу, але проїзд до них перекритий, тож простим смертним ця ділянка лісу тепер недоступна. Згідно з публічною кадастровою картою, ці ділянки йому не належать, а значить, були захоплені незаконно.
Загальні цифри свідчать про те, що майно обійшлося Онуфрію від 4,5 до 7,5 мільйона доларів. Разом із рідним братом Яромиром Легким, секретарем тієї ж самої харківської єпархії, митрополит заснував фірму «Укрзембудтур», яка виявилася «пустишкою» - жодних ознак діяльності за вказаною адресою немає. У панотця бізнесу немає, проте автівки у митрополита бізнес-класу є. У пошані у митрополита і його брата - люксові іномарки. На отця Онуфрія, тобто Олега Легкого, зареєстрований Mercedes-Benz S-класу - улюблене авто усіх можновладців, ціни на яке починаються від 45 тисяч доларів. Його брат Яромир теж користується машиною представницького класу - Mercedes GL 550. Ціна - приблизно 40 тисяч доларів.
Нагадуємо: саме на цій автівці Яромира Легкого затримували у стані алкогольного сп'яніння. Цю скандальну інформацію журналісти «Гроші» знайшли у реєстрі судових рішень.
Добавить комментарий