Батька, який вбив маленьку Даринку Макарчук, залишили під вартою

Батька, який вбив маленьку Даринку Макарчук, залишили під вартою 30 травня Корольовський районний суд Житомира ухвалив рішення про обрання міри запобіжного заходу біологічному батьку Дарини Макарчук, якого підозрюють у жорстокому вбивстві дитини.

Сам Павло Макарчук, звертаючись до суду, сказав: «Я справді почуваю себе винним, однак вважаю, що прокурор неправдиво мене звинувачує. Я працював, достатньо заробляв, і родина жила не лише на соціальні виплати та пенсію. Я наробив багато біди. Я винен, сам це кажу, але ж назад вже не вернеш».

Підозрюваний відмовився від спілкування із журналістами. Суддя ухвалила рішення про тримання Павла Макарчука під вартою терміном у 60 діб.

Житомиряни в соціальних мережах небезпідставно звинувачують в страшному випадку недбалість чиновників міської ради та ОГА, які не перевіряли справжне становище та умови проживання дівчинки. В соцмережах викладено відео, на якому чиновники запевняють суд в тому, що дівчинка проживає в «хороших умовах». Нажаль, з жовтня 2014 року прокурори не мали повноважень здійснювати так званий «загальний нагляд» за додержанням законодавства органами і службами у справах дітей.

12.04.2018 міський голова Житомира видав розпорядження про повернення Дарини Макарчук її біологічним батькам. Які її через кілька місяців по звірячому вбили. Сам міський голова Житомира звинувачує у смерті дитини місцевих активістів. Чим викликає здивування багатьох городян – активісти не є офіційними особами, на яких покладено прийняття владних рішень.

Нагадуємо: 28 травня 2019 року стало відомо про убивство в одному із сіл Овруцького району батьками своєї 5-річної доньки. 41-річну жінку, матір 5-ти дітей та непрацюючого чоловіка, 50 років, затримали. Під час допиту матір зізналася, що в серпні 2018 року її співмешканець, під час сварки вдарив її кулаком, від чого дівчинка втратила свідомість і впала. Виявивши, що дитина померла, наступного дня «батько» розпалив у будинку вогонь у печі, спалив тіло доньки, а попіл і рештки викинув у річку.

Батька, який вбив маленьку Даринку Макарчук, залишили під вартою
Добавить комментарий