Арештували керівника Київського обласного осередку партії Саакашвілі

Арештували керівника Київського обласного осередку партії Саакашвілі Правоохоронці арештували одного з лідерів «Руху нових сил» Міхеїла Саакашвілі, керівника Київського обласного осередку «РНС» Северіона Дангадзе.
Про це повідомляє прес-служба партії «Рух нових сил». Один із лідерів партії «Рух нових сил» Юрій Дерев’янко розповів, що Дангадзе затримали не в Києві: «Затримали правоохоронці на території України. За що затримали – не знаємо, бо підозру ще не вручили». Дерев’янко не зміг уточнити, які саме правоохоронці і за що затримали Дангадзе, але запевнив, що о 16:30 на прес-конференції всі подробиці арешту озвучать адвокати.
17 листопада невідомі схопили і повезли грузинського добровольця АТО Вано Надірадзе, а також Тамаза Шавшішвілі, Зураба Цинцадзе і Мамуку Абшідзе в аеропорт «Київ», щоб видворити за межі країни. Міхеїл Саакашвілі заявив, що спецназ викрав з дому журналіста провідної грузинської телекомпанії Руставі-2 Тамаза Шашвіашвілі і двох його друзів. В СБУ згодом заявили, що спільно з НПУ, ДМС та прикордонною службами видворили з України вісьмох громадян Грузії, а рішення ухвалено на підставі відповідних матеріалів ДМС і НПУ, які свідчать, що «діяльність іноземців суперечить інтересам забезпечення нацбезпеки України».
Проте у відомстві назвали імена лише чотирьох депортованих, серед яких не було вищезгаданих людей. Пізніше адвокат Шавшішвілі Павло Богомазов заявив, що депортовані, Цинцадзе, Абашидзе, Надірадзе та його підзахисний не мають в Україні кримінальної або адміністративної відповідальності. Окрім того, у Державному департаменті США заявили, що поінформовані про видворення з України громадян Грузії.
Добавить комментарий