ГПУ повідомила про підозру двом керівникам Укрзалізниці

ГПУ повідомила про підозру двом керівникам Укрзалізниці Генпрокуратура України повідомила про підозру двом керівникам Департаменту приміських пасажирських перевезень ПАТ «Укрзалізниця».
«Мова йде про підробку атестату щодо можливостей ПАТ «Дніпропетровський тепловозоремонтний завод» виконувати ремонтні роботи двигунів дизель-поїздів» - повідомляє прес-служба ГПУ. 22 листопада правоохоронці провели обшуки в приміщеннях Укрзалізниці та її структурних підрозділах. ПрАТ «ДТРЗ», використовуючи зазначений атестат, під приводом нібито забезпечення на замовлення підрозділів ПАТ «Укрзалізниця» виконання ремонту двигунів дизель-поїздів перерахували на рахунки одного із фіктивних товариств з обмеженою відповідальністю грошові кошти в сумі понад 68 млн гривень.
За результатами досудового розслідування керівництву ПрАТ «Дніпропетровський тепловозоремонтний завод» оголошено підозри за ч. 5 ст. 191 КК України, останні згідно з рішенням правління ПАТ «Укрзалізниця» із займаних посад звільнені. Особі, яка значилася директором та засновником вказаного ТОВ, оголошено про підозру за ч. 2 ст. 205 КК України (фіктивне підприємництво).
На даний час за дорученням Генеральної прокуратури України співробітниками управління контррозвідувального захисту інтересів держави у сфері економічної безпеки Служби безпеки України із залученням фахівців Департаменту кіберполіції Національної поліції України працівників безпеки залізниці у приміщеннях ПАТ «Укрзалізниця», з метою встановлення усіх задіяних осіб до вчинення цього злочину, проводяться огляди комп’ютерної техніки керівництва окремих Департаментів.
Добавить комментарий