Чиновника МВС за ДТП арештували на 60 діб без права на заставу

Чиновника МВС за ДТП  арештували на 60 діб без права на заставу Суд арештував працівника сервісного центру Міністерства внутрішніх справ Володимира Найду за смертельну аварію в Києві 13 листопада, на 60 діб без права внесення застави.
Про таке розповіла прес-служба прокуратури міста Києва: «Шевченківський суд міста Києва підтримав клопотання прокуратури міста Києва та обрав для 35-річного винуватця дорожньо-транспортної пригоди, що сталася на вул. Стеценка, безальтернативний запобіжний захід у вигляді тримання під вартою строком на 2 місяці».
13 листопада увечері на перетині вулиць Стеценка та Академіка Туполєва, що розташовані на межі мікрорайонів Сирець та Святошин у Києві, сталася жахлива ДТП, винуватцем якої став працівник сервісного центру МВС у Києві Володимир Найда. Про це у Фейсбуці повідомив начальник Головного сервісного центру МВС Владислав Криклій. Радник міністра МВС Зорян Шкіряк тоді ж повідомив, що «винуватець смертельної ДТП на розі Туполєва і Стеценка затриманий в рамках статті 208 КПКУ».
Добавить комментарий