У Запоріжжі на відвідувача лазні напав лев

У Запоріжжі на відвідувача лазні напав лев Минулої ночі у Запоріжжі під час відвідування лазні на чоловіка напав лев.
Про це 7-го березня повідомили у Головному управлінні Національної поліції Запорізької області. Фабула дикої пригоди така: чоловік зі своїм друзями відпочивав у місцевому закладі. Коли він вийшов за дровами, на нього напав лев, який знаходився у клітці на території комплексу. Спочатку тварина схопила чоловіка за руку, потім за ногу. За словами переляканого чоловіка, лев почав тягнути його до клітки, однак тварині завадив інший відвідувач лазні, який став свідком інциденту.
Через деякий час на місце події прибула поліція, яка і зафіксувала рвані та різані поранення на правій нозі та руці чоловіка. Потерпілому викликали «Швидку допомогу» та відвезли до лікарні, де йому було надано медичну допомогу. На місце викликали слідчо-оперативну групу Комунарського відділу поліції.
Втім, спеціалісти дивуються: лев за своєю природою перед тим, як тягнути свою здобич до місця, де він її може з’їсти, спочатку її душить, тобто вчіплюється зубами не в руку чи ногу, а в шию. Поліція займається розслідуванням інциденту.

У Запоріжжі на відвідувача лазні напав лев
Добавить комментарий