У Житомирській області виправною колонією керує офіцер, який… приховав свою судимість

У Житомирській області виправною колонією керує офіцер, який… приховав свою судимість «Одну із виправних колоній у Житомирській області очолює людина, яка має судимість» - 26 березня під час брифінгу розповів заступник прокурора Житомирської області Петро Коваленко. - «Є факти порушень вимог антикорупційного законодавства у діяльності однієї із виправних колоній. Керівником установи протягом декількох років є офіцер, який свого часу був засуджений за таємне викрадення чужого майна. Під час оформлення на роботу до Державного департаменту України з питань виконання покарань він приховав судимість, а в автобіографії та відповідних анкетах власноручно зазначив, що до кримінальної та адміністративної відповідальності не притягувався».
Прокуратурою області надіслано інформацію керівництву Державної пенітенціарної служби України та УСБУ в області для вжиття заходів реагування.
Нагадуємо: у Житомирській області чотири виправних колонії: Житомирська виправна колонія № 4, Бердичівська виправна колонія № 70, Коростенська виправна колонія № 71, Райківська виправна колонія № 73.
Добавить комментарий