Ширма Володимир Васильович

Ширма Володимир Васильович
Біографія
Народився 1 травня 1962 року в селі Хутір-Мокляки Ємільчинського району. Закінчив Житомирський сільськогосподарський інститут та Українську академію державного управління при Президентові України. Здобув освіту за спеціальностями «Агрономія» та «Державне управління».
Родина
Дружина - Ширма Наталія Василівна.
Кар’єра
Працював головним агрономом у колгоспі ім. Шевченка в с. Куліші, головою колгоспу «Перемога» в с. Велика Цвіля Ємільчинського району Житомирської області, начальником районного управління сільського господарства, головою Ємільчинської районної державної адміністрації та головою Ємільчинської районної ради.
У 2003 р. закінчив Національну академію державного управління при Президентові України за кваліфікацією «Магістр державного управління».
Протягом 2005-2006 років Володимир Ширма був головою Ємільчинської райдержадміністрації, а у 2006-2010 роках – головою Ємільчинської районної ради. Зараз займає посаду проректора з соціально-економічного розвитку Житомирського національного агроекологічного університету.
Заслуги та нагороди
Нагороджений орденом «За заслуги» III ступеня.
Почесною грамотою Верховної Ради України.
Грамотами обласної державної адміністрації і обласної ради.
Тимчасово виконуючий обов'язки голови Ємільчанської районної державної адміністрації Житомирської області.
Компромат
Даний чиновник не був помічений та немає офіційних підтверджень у корупції, а також не зловживає своїм посадовим становищем для покращення свого майнового чи будь якого іншого становища.
Доходи та нерухомість
Згідно з декларації за 2013 рік, загальна сума сукупного доходу -146 696,47 грн. (членів родини 50 868,48 грн.) Заробітна плата, інші виплати та винагороди, нараховані (виплачені) декларанту відповідно до умов трудового або цивільно-правового договору - 76 210 грн. (членів родини 31 788,51 грн.) Мають земельні ділянки 20 340 м.кв., 1500 м.кв., житловий будинок 120 м.кв. та гараж 30 м.кв.
Добавить комментарий