Цимбалюк хоче зекономити 0,5 млн. грн. на висвітленні діяльності Житомирської міськради.

Цимбалюк хоче зекономити 0,5 млн. грн. на висвітленні діяльності Житомирської міськради. В.о. мера Житомира Любов Цимбалюк ініціювала скорочення видатків по висвітленню діяльності міської ради на 50% в бюджеті міста на 2015 рік. Вона доручила спрямувати близько 500 тисяч гривень, які планувалося використати на висвітлення діяльності міської ради та її виконавчих органів, на більш важливі потреби міста. Розпорядження було прийнято з урахуванням думки громади Житомира.
«Питання економії коштів - це першочергове завдання людей, які формують бюджет. Тим не менш, повністю відмовитися від висвітлення діяльності у ЗМІ неможливо. Житомиряни, зокрема, підприємці, вчителі, керівники підприємств та організацій повинні мати доступ до офіційної інформації та рішень влади з різних джерел, а інформація про діяльність ради в повному обсязі не завжди висвітлюється у приватних засобах масової інформації» - підкреслила в.о. міського голови Любов Цимбалюк.
Нагадуємо: на черговій сесії міської ради розглядатимуть бюджет міста на 2015 рік. Зекономлені кошти будуть спрямовані на харчування дітей у садочках та початкових класах шкіл.
Добавить комментарий