Олег Ляшко про ухвалення бюджету: Це була ніч національного приниження

Олег Ляшко про ухвалення бюджету: Це була ніч національного приниження Команда Радикальної партії не підтримала податковий та бюджетний кодекси на 2019 рік, адже там немає підвищення доходів українців.

«Наша команда не голосуватиме за бюджет на 2019 рік. Я поясню і вам, і українцям чому. Перше - мізерні зарплати і мізерні пенсії. Влада вже підняла тарифи на газ на 25%, загалом до 70% буде підвищення протягом року, а зарплати підняли тільки на 15%. Підвищення пенсій за весь 2019 рік – на 60 гривень. Інфляція і галопуюче зростання цін з'їсть ці копійчані підвищення за один тиждень. Ви знущаєтеся над людьми, даючи їм подачку у 60 гривень, краще б нічого не давали, ніж так принижувати людей. А коли ви говорите про те, що піднімайте зарплату, так підвищення зарплати на 15% на фоні 70% підвищення ціни на газ – це таке саме знущання. Не принижуйте людей бідністю і подачками!», - звернувся до уряду та коаліційної більшості під час ухвалення бюджету Олег Ляшко.

Народний депутат наголосив на тому, що влада поспіхом ухвалила бюджет заради Міжнародного валютного фонду, а не заради українців. Політик переконаний, ця політика призведе до шаленого дефіциту трудових кадрів.

«Бюджет має прийматись не для кредитів МВФ. Бюджет має прийматись для економічного розвитку, для стимулювання власного національного виробника, для збільшення добробуту в кожній українській сім'ї. Замість інвестиційних стимулів, ви даєте збільшення податків. А замість добробуту - жебрацтво, бідність, приниження і залежність. От що ви робите. Тому що ні в Президента Порошенка, ні в парламентської більшості, ні в нинішньої влади немає економічної політики. Їхня політика – це кредити і запозичення. Запозичення і кредити замість того, щоб стимулювати національного виробника, дати доступні кредитні ресурси, створити робочі місця для українців і щокварталу підвищувати зарплати і повернути людей із заробітків. Ні Президент, ні парламентська більшість не бачать глобальної проблеми, яка нависла над українською економікою і виробництвом – це дефіцит трудових кадрів. Коли людям платять копійчані зарплати і принижують копійчаними подачками до пенсій, звідси останні поїдуть, тому що не мають можливості реалізувати себе», - підкреслив Ляшко.

Водночас, команда Радикальної партії змогла добитися ухвалення кількох поправок до кодексів на підтримку української промисловості. Про здобутки повідомив заступник лідера РПЛ з економічних питань Віктор Галасюк.

«1.Збільшення фінансування української науки. Тепер прибуток підприємств НАН України йтиме не в «чорну діру» держбюджету, а на модернізацію дослідницької бази та інновації!

2.Захист українського виробника. Завдякі нашій з Олегом Ляшком поправці влада зможе видати держгарантії під купівлю лише українських, а не імпортних турбін для Дністерської ГАЕС. Потенційне замовлення гідроагрегатів для «Турбоатома» - до 500 млн доларів. Це 5 років повноцінної роботи для 3500 висококваліфікованих фахівців цього чудового харківського підприємства!

3.Підтримка інновацій, екології та енергонезалежності. Продовжили звільнення електромобілів від імпортного ПДВ, мита та акцизу, яке ми провели в парламенті минулого року ще на 3 роки», - зазначив народний депутат.

Ляшко підкреслив, керувати країною із таким бюджет не буде – перегляне його після перемоги на президентських виборах.

«Ми не будемо голосувати за цей бюджет. Але я вам скажу, що ми зробимо. Після президентських виборів, перше, що я зроблю – ми переглянемо бюджет. Ми радикально збільшимо зарплати вчителям, лікарям, дамо інвестиції в освіту і в охорону здоров'я для того, щоб Україна була успішною. Ми радикально збільшимо пенсії для мільйонів українських пенсіонерів, які сьогодні жебракують через цю владу. І ми змусимо бюджет працювати на відновлення економіки і на добробут кожної української сім'ї», - підсумував лідер РПЛ.
Добавить комментарий