Олег Ляшко вимагає відновити державне регулювання цін

Олег Ляшко вимагає відновити державне регулювання цін Бюджет на догоду МВФ, а не в інтересах українців цього тижня збирається протягнути влада, заявив Олег Ляшко.

На думку політика, у проекті кошторису має бути закладене не збільшення ціни на газ, а радикальне підвищення доходів українців.

«Колись в Україні було 195 цукрових заводів. Лишилося 44. З них 14 зупинилися в цьому році через високі тарифи. Крім того, внаслідок підвищення ціни на газ зросла собівартість цукру. На заводі – на 2 гривні, а в магазині – на 5-10 гривень. І так на всі продукти харчування: макарони, хліб, масло, олію, яйця. Через підвищення ціни на газ дорожчають і ліки в аптеках. Тому кожен другий українець відмовляється від лікування, бо немає за що купити медикаменти. Стабілізувати ціни можна лише знизивши ціни на газ», - переконаний Ляшко.

Лідер РПЛ вимагає від влади припинити знущатися над українцями та збільшити їм зарплати і пенсії.

«Влада підвищує зарплати на 100 гривень, а ціни ростуть на 300 гривень. Тому зниження ціни на газ та відновлення державного контролю за цінами на ліки і продукти першої необхідності дасть можливість зберегти зарплати, пенсії та заощадження людей, які з’їдає інфляція, а також зупинити ненажерливі апетити торгашів, які наживаються на здоров’ї українців. А наш план відновлення економіки дасть можливість більше заробляти і достойно жити», - підсумував Ляшко.
Добавить комментарий