Олег Ляшко: «БПП зриває вибори в 34 ОТГ, де вщент програє»

Олег Ляшко: «БПП зриває вибори в 34 ОТГ, де вщент програє» Влада здійснює шалений тиск на ЦВК, щоб зірвати вибори у 34 ОТГ по всій країні і позбавити понад 200 тисяч українців права обрати собі депутатів.

Про це заявив лідер Радикальної партії Олег Ляшко. Політик назвав ухвалу Окружного адміністративного суду Києва незаконною і вимагає її скасувати.

«За поданням депутата-тушки Вітка, який сьогодні залежний від Адміністрації Президента, Окружний адміністративний суд Києва інспірував рішення, щоб зупинити виборчий процес у 34 об’єднаних громадах. І зараз на ЦВК здійснюється шалений тиск, щоб прийняти це рішення і зірвати вибори. Вибори скасовуються там, де БПП вщент їх програє. Наприклад, у Кіровоградській області вибори залишили тільки у Попельнастівській ОТГ Олександрійського району, де працює агропідприємство діючого губернатора Кузьменка. Вибори повністю скасовані на Київщині, Волині, Черкащині. На моїй рідній Чернігівщині скасовані вибори в Озерянській ОТГ – там, де я після інтернату працював на тракторі. Ми тривалий час добивалися створення цієї об’єднаної громади, а сьогодні влада через незаконне рішення суду заважає людям обрати собі керівників», - обурився Ляшко.

Політик стверджує, спроба зірвати вибори здійснюється за вказівкою з Банкової, щоб уникнути поразки влади на виборах в ОТГ.
«Порошенко і його влада панічно бояться програшу. Вони чудово знають настрої українців, особливо, після рішення про підвищення ціни на газ, внаслідок чого мільйони українців не знають, чим платити за комуналку. І замість того, щоб чесно зустріти поразку, влада позбавляє українців права вибору, що не відповідає ні Конституції, ні закону про ОТГ. Ми вимагаємо від ЦВК не приймати рішення, яким українці позбавляються права вибору, а також вимагаємо від парламенту відреагувати на спроби Адміністрації Президента узурпувати владу», - звернувся до парламентарів лідер РПЛ.
Добавить комментарий