Олег Ляшко: «Коли будуть високі зарплати – діти не будуть сиротами при живих батьках»

Олег Ляшко: «Коли будуть високі зарплати – діти не будуть сиротами при живих батьках» Українські діти не повинні бути сиротами при живих батьках! На цьому наголосив Олег Ляшко під час відкриття дитячого будинку «Добре серце» у селі Новий Милятин на Львівщині.

На цей заклад лідер Радикальної партії вибив із держбюджету 1,5 мільйона гривень, з яких на 900 тисяч зробили ремонт, утеплили приміщення, закупили меблі. Політик, який сам ріс в дитбудинках, хоче, щоб всі діти мали сім’ї. І подолати соціальне сирітство можна тільки, збільшуючи зарплати, заявив він.

«Із 37 дітей, які є в дитячому будинку – 35 мають живих батьків! Тобто, це – соціальне сирітство. А насправді, не соціальне сирітство, а жебрацтво, бо батьки віддали дітей у дитячий будинок, щоб їх за державний рахунок годували. У цих батьків немає роботи, грошей або вони по Польщах їздять, щоб заробити. А держава сьогодні витрачає величезні кошти на утримання дитячих будинків замість того, щоб дати людям достойні зарплати. Тоді у батьків буде можливість годувати своїх дітей, а діти не будуть сиротами при живих батьках. Я сам виріс в інтернаті і знаю, що краще рости поряд із мамою і татом», - підкреслив Ляшко.

Лідер РПЛ скуштував з малечею другий сніданок – молоко із ватрушкою. Каже, так, як годують у цьому дитбудинку, мають харчуватися всі українські діти, тому вимагає від влади відновити безкоштовні гарячі обіди за рахунок бюджету у навчальних закладах.
«Так, як харчуються діти у цьому дитбудинку – 5 разів на день, на жаль, їдять не всі діти в України. Багато хто навіть і 2 рази на день не їсть, бо у їхніх батьків немає грошей. Тому дуже важливо, щоб була державна програма фінансування харчування дітей у школах і дитсадках. Щоб батькам не треба було здавати дитину до інтернату, аби її там годували. За рахунок державного бюджету дітям мають давати щодня в навчальному закладі кашку, борщик, стаканчик молочка і ложечку меду. Тоді діти будуть здоровими. А здоров’я не варте того, щоб економити, бо здорова нація – це сильна і успішна країна!», - зазначив народний депутат.

Олег Ляшко стверджує, після підвищення цін на газ соціальних сиріт в Україні може значно побільшати, адже їхні батьки збіднішають вкрай.

«Влада прийняла рішення про підвищення ціни на газ. Зарплати і пенсії не піднімають, а тарифи збільшують. При цьому кажуть, що всім дадуть субсидії. Як вони збираються їх надавати кожному, якщо на субсидії у наступному році закладено менше на 20 мільярдів гривень, ніж цьогоріч. Ціни на газ піднімають на 25%, а мінімальну зарплату тільки на 15%. Задачка для першого класу: де взяти різницю, щоб заплатити за газ, нагодувати діточок, купити ліки? Тому діти і стають соціальними сиротами при живих батьках. Моє завдання – вибити з влади підвищення зарплат і пенсій, а не тарифів», - підсумував Ляшко.
Добавить комментарий