Олег Ляшко: «Люди із жахом чекають нових платіжок за газ»

Олег Ляшко: «Люди із жахом чекають нових платіжок за газ» Альтернатива підвищенню ціни на газ – це збільшення обсягів видобутку власних енергоносіїв, наголосив Олег Ляшко.

Тоді не тільки не доведеться підвищувати тарифи на комуналку на догоду МВФ, а й можна знизити їх мінімум вдвічі, переконаний лідер Радикальної партії.

«Сьогодні найбільша проблема для українців – ціни на газ і тарифи на комуналку. Люди з великим острахом чекають жовтня-листопада, коли прийдуть нові платіжки. Уряд і Президент, який теж несе відповідальність, бо підписав меморандум з МВФ і взяв на себе зобов’язання, розказують, що альтернативи підвищенню ціни на газ немає. Це брехня! Альтернатива підвищенню ціни на газ – це зниження ціни на газ! Ми вимагаємо встановити справедливу ціну, а не ту «космічну», яку нам штучно прив’язують до імпортного паритету», - підкреслив Ляшко.

Щоб українці могли платити європейську ціну на газ – у них мають бути європейські зарплати і пенсії, зазначив політик. Але міжнародні організації проти підвищення доходів людей.

«МВФ вимагає підвищувати ціни на газ, натомість заперечує проти збільшення зарплат і пенсій. Де людині взяти 12-13 тисяч гривень, щоб заплатити за тисячу кубів газу, при тому, що собівартість видобутку українського газу 1,5-2 тисячі гривень? І нашого газу цілком достатньо для побутових споживачів. Натомість уряд і «Нафтогаз» підвищують ціни на газ для промисловості і фактично вбивають українську промисловість, роблять її неконкурентною, скорочують робочі місця українців та прирікають людей їхати на заробітки по закордонах замість того, щоб заробляти в Україні!», - вважає Ляшко.

Лідера РПЛ обурило, що одночасно з наміром підвищити ціну на газ, влада обмежує доступ людей до субсидій.
«Уряд прийняв рішення, яким 3 мільйони людей штучно відрізав від субсидій. У Луганській області дідусь з бабусею прожили 80 років разом і сьогодні їхні дві пенсії не дають їм права на отримання субсидії. 80-літня пара розлучається. Це до чого треба довести людей, щоб вони на схилі років розлучалися, аби заплатити за комуналку? Щоб голова «Нафтогазу» Коболєв 3 мільйони гривень щомісяця зарплати отримував і 45 мільйонів гривень премії?», - обурився політик.

Олег Ляшко вимагає від влади взяти на себе відповідальність і припинити політику обкрадання українців.

«Сьогодні 3 мільйони киян сидять без гарячої води. Дітей у холодній воді купають, бо стали заручниками непомірних апетитів ненажерливої влади і керівництва «Нафтогазу». Хто за це має відповідати? Ті, хто довів до цього країну. Тому ми вимагаємо відставки голови «Нафтогазу» і звіту уряду у парламенті щодо підвищення ціни на газ», - підсумував Ляшко.
Добавить комментарий