Ляшко вимагаємо від влади навести порядок у ціноутворенні і знизити тарифи на газ

Ляшко вимагаємо від влади навести порядок у ціноутворенні і знизити тарифи на газ Справедлива ціна на газ для населення за тисячу кубів – 4 тисячі гривень, а не 12-13 тисяч, як хоче встановити уряд на вимогу МВФ.

На цьому наголосив лідер Радикальної партії Олег Ляшко, спілкуючись з мешканцями Полтавщині. Політик вимагає від влади навести порядок в тарифоутворенні та ліквідувати монополію на газовому ринку.

«Нафтогаз» встановлює рентабельність на газ по 300%, а потім премії нараховує своїм працівникам по 45 мільйонів гривень. За чий рахунок? За рахунок кожного українця, бо надсилає «космічні» платіжки і витягує з кишень останнє. Ми вимагаємо від влади навести порядок у ціноутворенні і знизити тарифи на газ. Також ми боремося за те, щоб була проведена масштабна енергомодернізація. Не в субсидії треба вкладати кошти, а за рахунок державного бюджету встановлювати котли, вікна та лічильники. Щоб не на весь будинок один лічильник стояв, а був у кожній хаті і людина платила стільки, скільки споживає. І ключове – це підвищення пенсій і зарплат. Доходи українців мають бути такими, щоб люди не чекали тих субсидій», - підкреслив Ляшко.

Лідер РПЛ переконаний, внаслідок демонополізації енергетичного ринку та збільшення видобутку власного газу можна знизити тарифи на газ мінімум вдвічі.

«Якщо буде багато учасників на енергетичному ринку, то людям не викручуватимуть руки і не приноситимуть платіжки по 300 гривень за технічне обслуговування. Це технічне обслуговування, як і експлуатація газових мереж та все інше, вже закладено в тариф, який ми платимо. Саме тому ми добивалися, щоб НКРЄКП скасувала своє рішення про абонплату. Крім того, внаслідок демонополізації ринку ціна на газ для населення буде нижчою мінімум вдвічі. Також треба видобувати більше власного газу. Менше купуватимемо імпортного газу – менше будуть тарифи!», - підсумував Ляшко.
Donaldexeft
Мне кажется вопрос решен

-----


способы активации виндовс 10

-----

Как продуктивно вышло сегодня у вас ребята

-----


http://pbprog.ru/club/user/74510/blog/2408/

---


http://forum.esovet.org/blog.php?b=5940

  • Нравится
  • 0
GerardoPioft
Спасибо автору за интересныцй текст

-----регистратур&#
1072;

  • Нравится
  • 0
Carloszep
То, о чем мы говаорили с вами тут

-----


Банк Акцепт личный кабинет

-----

кредиты онлайн раздаем по ссылке ниже

-----


займы онлайн на карту

-----

Туз самая большая карта

-----


тнт premier

-----

Смотреть телек онлайн через интернет круто

-----


нтв плюс личный кабинет вход

-----

Мы можем поговорить нормалььно с тобой а....

-----


http://vtb-lichniy-kabinet.ru/

  • Нравится
  • 0
Добавить комментарий