Олег Ляшко: «Газові котли мають бути замінені з бюджетних коштів»

Олег Ляшко: «Газові котли мають бути замінені з бюджетних коштів» Висока ціна на газ, маленькі пенсії та космічні ціни на ліки - найбільше хвилюють українців. Про це та інше Олег Ляшко поговорив з жителями села Виноградівка на Миколаївщині.

Політик впевнений, що мінімальна пенсія для колгоспників має бути не менше 3-4 тисяч гривень.

"Найбільша несправедливість, коли трудовий стаж 35-40 років, а пенсія 1500 гривень. Причиною цього є малі внески до пенсійного фонду, тому я добиваюся перерахування пенсій, щоб колишнім колгоспникам пенсію перераховували від стажу, а не тільки від соціального внеску. Ви не винні, що в колгоспі була мала зарплата і внаслідок цього мала пенсія. Мінімальна пенсія повинна бути хоча б 3-4 тисячі гривень. Ми добиваємося від влади, щоб вони внесли зміни до бюджету і перерахували пенсії", - заявив народний депутат.

Ляшко переконаний: з нинішнім рівнем пенсій і зарплат збільшення ціни на газ призведе до того, що люди перестануть платити за опалення.

"Влада хоче підняти ціни на газ до 11 тисяч гривень за тисячу кубів. У людей немає можливості платити такі ціни за газ, тож вони просто перестануть це робити. Ми добиваємося, щоб було скасовано рішення уряду, яким вони прив'язали ціну на газ до імпортного паритету. Реальна ціна на газ 1500-2000 гривень, тож коштувати він має 3000-4000 тисячі гривень, а не 11 000 тисяч за тисячу кубів. Має бути відновлена соціальна норма споживання газу в опалювальний період. Якщо людина вкладається в 250-300 кубів, то хай платить пільгову ціну на газ, а то дехто басейни опалює і має тисячі метрів житла, а інші в собачій конурі ночують, щоб обігрітися і зекономити на газі. Я вимагаю відновлення соціальної норми, зниження цін на газ і заміни за рахунок державного бюджету котлів", - підкреслив політик.

Крім того, у розмові з народним депутатом люди підняли болючу тему - захмарні ціни на ліки. Олег Ляшко розповів селянам, як планує зробити медпрепарати справді доступними.

"Сьогодні повний бардак із ліками. Стоять поряд дві аптеки, а різниця на одні й ті ж самі препарати в 2-3 рази. Ми добиваємся скасування ПДВ на ліки, відновлення державного регулювання цін, обмеження рентабельності, щоб не накручували космічні ціни та розширення переліку безплатних ліків, додавши до них ліки від онкології", - підсумував народний депутат.
Добавить комментарий