Олег Ляшко: «Відродимо суднобудівну галузь – відродимо Україну!»

Олег Ляшко: «Відродимо суднобудівну галузь – відродимо Україну!» Чим більше Україна виготовлятиме суден, тим більше роботи матимуть українці, переконаний Олег Ляшко. Лідер Радикальної партії відвідав Іллічівський суднобудівельний завод на Одещині, який виготовляє і ремонтує судна та катери.

Народний депутат поспілкувався з працівниками заводу та запевнив, що зробить усе, щоб відновити суднобудівну галузь.
"Необхідно, щоб парламент прийняв закон про індустріальні парки, щоб на базі цього підприємства створили індустріальний парк, який матиме податкові пільги та державну підтримку .Також треба впровадити закон про експортно-кредитне агенство, надавати підтримку місцевій владі, відновити державне фінансування професійно-технічної освіти та державні замовлення. Суднобудівна галузь - це підтримка металургійного комплексу, науки, високих технологій та пов'язані з ними сотні підприємств по всій країні", - заявив Ляшко.

Лідер Радикальної партії впевнений, що потрібно переймати досвід іноземних країн, які дбають про власну економіку.
"Подивіться на сусідню Туреччину, яка має державну підтримку, кредитні ресурси та можливість реалізовувати свою продукцію. В Україні було два десятки суднобудівних заводів, і з них лишилося 5 – от і вся політика, яку проводить нинішня влада. Необхідно прийняти державну програму по відновленню розвитку суднобудівної галузі і дати доступні кредити. У Туреччині суднобудівники беруть кредит під 0,1%, а з наших вимагають 30%! Моє завдання - це доступні кредитні ресурси, державна програма розвитку суднобудівної галузі та відновлення судноплавства по Дніпру та інших річках", - вважає Олег Ляшко.
Політик додав, що робота підприємства дозволить платити людям зарплату і зупинить еміграцію з України.

"Зарплати має вистачати не тільки на хліб і на воду, а й на хліб із маслом. Необхідно, щоб тут стояли десятки суден, які чекають черги на ремонт, адже чим більше буде зарплата, тим більше буде можливостей прогодувати свою сім’ю. Трудових людей треба забезпечувати роботою, гідною зарплатою та пенсією, а молодь має йти працювати, а не по закордонах шукала кращої долі", - підсумував лідер Радикальної партії.

Нагадуємо: президент підписав прийнятий Верховною Радою законопроект Олега Ляшка про внесення змін до Митного кодексу, який сприятиме розвитку вітчизняного суднобудівництва, судноремонтної галузі та зростання її конкурентоспроможності.
Добавить комментарий