Юрій Забела подбав про ремонт харчоблоку Хорошівської центральної районної лікарні

Юрій Забела подбав про ремонт харчоблоку Хорошівської центральної районної лікарні Харчоблок Хорошівської центральної районної лікарні, якому більше 40 років, жодного разу капітально не ремонтували. Зношене обладнання, вентиляція, каналізація, потріскані стіни, пліснява на стелі, – такий стан харчоблоку нині.

Покрівля будівлі перебуває в аварійному стані та не замінювалася від часу відкриття самого медичного закладу. Останні роки їжа готується в непридатних умовах, оскільки дах постійно протікав. Медики намагалися «латати» покрівлю власними силами, проте частковий ремонт в цьому випадку залишив проблему не вирішеною.

Головний лікар медичного закладу Неля Багінська розповіла, що неодноразово адресували звернення до місцевої влади щодо цієї проблеми, проте у відповідь отримували лише обіцянки.

Нарешті, керівництво лікарні звернулося за допомогою до голови Житомирської обласної організації політичної партії «Радикальна партія Олега Ляшка» Юрія Забели, з проханням надати матеріальну підтримку для здійснення невідкладних ремонтних робіт даху харчоблоку. Юрій Забела відразу відреагував на їх прохання та виділив 50 тисяч гривень.
Добавить комментарий