Юрій Забела надав матеріальну підтримку дитячому відділенню Бердичівської ЦМЛ

Юрій Забела надав матеріальну підтримку дитячому відділенню Бердичівської ЦМЛ Голова Житомирської обласної організації «РПЛ» Юрій Забела вкотре надав матеріальну допомогу медичним закладам Житомирщини.

До Юрія Забели звернулося керівництво Бердичівської центральної міської лікарні з проханням допомогти придбати для дитячого відділення сучасне медичне обладнання для надання невідкладної допомоги хворим дітям. 17 липня Юрій Забела разом з депутатом облради Павлом Чернявським завітав до медичного закладу і подарував сертифікат на придбання необхідного приладдя.

«Медичні питання не втрачають своєї актуальності, адже це одна з найбільш ресурсних галузей, яка потребує завжди великих інвестицій. Упродовж багатьох років влада не проявляє інтересу до розвитку медичної сфери. Державної субвенції ледь вистачає на виплату заробітної плати медичним працівникам, а на розвиток галузі виділяють мізер. Внаслідок цього лікарні не мають необхідного обладнання» - заявив Юрій Забела, - «Для команди Радикальної партії - життя і здоров’я наших громадян є найвищим пріоритетом.
Здоров’я громадян має бути однією з головних цінностей української держави. Медицина та охорона здоров’я – це пріоритетні статті витрат державного бюджету. Але на практиці медики постійно потребують того чи іншого обладнання, препаратів. І там, де недопрацьовує держава, ми намагаємось допомогти».
Добавить комментарий