НАЗК направило до суду протокол на екс-начальника Державної екологічної інспекції у Житомирській області

НАЗК направило до суду протокол на екс-начальника Державної екологічної інспекції у Житомирській області На сайті НАЗК викладено таку інформацію: «Протоколи складено стосовно екс-начальника Державної екологічної інспекції у Житомирській області Гнатюка Богдана Йосиповича та директора Міжнародного науково-навчального центру інформаційних технологій та систем НАН та МОН України Гриценка Володимира Ілліча.

Гнатюк, як керівник територіального органу Держекоінспекції, підписав 2 накази про преміювання працівників інспекції, якими, зокрема, передбачалось виплатити премії його двоюрідному брату. Посадовець не повідомив Держекоінспекцію про наявний у нього конфлікту інтересів та відповідно підписав накази, маючи суперечність між приватним інтересом та службовими повноваженнями».

НАЗК звертає увагу, що «…відповідно до положень статті 172-7 Кодексу України про адміністративні правопорушення неповідомлення особою у встановлених законом випадках та порядку про наявність у неї реального конфлікту інтересів тягне за собою накладення штрафу від 100 до 200 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, а вчинення дій чи прийняття рішень в умовах такого конфлікту інтересів – накладення штрафу від 200 до 400 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян».

Нагадуємо: 19 грудня 2017 року суд поновив Гнатюка на посаді начальника Державної екологічної інспекції Житомирщини. Обласна екоінспекція оскаржує це рішення в Житомирському апеляційному адміністративному суді.
Добавить комментарий