Мер Житомира Сухомлін створив техраду, яка контролюватиме капремонт житомирських доріг

Мер Житомира Сухомлін створив техраду, яка контролюватиме капремонт житомирських доріг У Житомирі створено технічну раду з капітального ремонту вулиць та провулків міста.

Таке розпорядження про створення техради та затвердження її складу 18 червня підписав міський голова Житомира Сергій Сухомлин. Головою ради призначено радника міського голови Олександра Черняховича, членами ради – 16 осіб (в тому числі інший радник мера Юрій Антіпов, два заступника міського голови, посадовці мерії та начальники КП, представники поліції та підрядника). Контроль за виконанням рішення міський голова залишив за собою, однак повноваження новоствореної ради ще не прописав.

Голова ради Олександр Черняхович так пояснює її функції: «Завданням цієї ради є узгодження дій всіх служб міста під час капітального ремонту вулиць і провулків, хто, що і коли робить. Дороги центральні, тому задіяно багато служб, починаючи від водоканалу, поліції, ТТУ, мережевиків. Тому, аби капітальний ремонт був проведений якісно і швидко, створена ця рада».
Добавить комментарий