Держгеонадра скасували дозвіл підприємству «ДБР-3» на видобуток ільменіту на Житомирщині

Держгеонадра скасували дозвіл підприємству «ДБР-3» на видобуток ільменіту на Житомирщині Державна служба геології та надр України скасувала рішення про надання дозволу ПП «ДБР-3» на видобування ільменіт-апатитових руд в Житомирській області.

«Наказом Державної служби геології та надр України від 30.05.2018 року №196 скасовано рішення про надання приватному підприємству «ДБР-3» спеціального дозволу на користування надрами з метою видобування ільменіт-апатитових руд Південної ділянки Давидівського родовища у Житомирській області у зв’язку з несплатою збору на надання дозволу в установлений строк», - зазначається у листі за підписом т.в.о. голови Держгеонард Олега Кирилюка.

«ДБР-3» зареєстроване в Києві, зараз тривають судові розгляди по двом позовам, які стосуються рішення облради щодо погодження надання спеціального дозволу на користування надрами приватному підприємству.

Нагадуємо: на черговій сесії Житомирської облради 23 лютого 2017 року , депутати погодили надання спеціального дозволу на користування надрами ПП «ДБР-3» з метою видобування ільменіт-апатитових руд Південної ділянки Давидківського родовища у Народицькому районі. Активісти вимагали скасувати це рішення облради, але депутати не підтримали навіть внесення до порядку денного цього питання.
Добавить комментарий