В ГУ ДФС Житомирщини стверджують, що знайдені в кабінеті першої заступниці Новоженіної 191 тис. грн є її особистими

В ГУ ДФС Житомирщини стверджують, що знайдені в кабінеті першої заступниці Новоженіної 191 тис. грн є її особистими Співробітники Генпрокуратури України та Головного управління по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю СБУ у рамках кримінального провадження провели слідчі дії в адмінбудівлі Головного управління ДФС на Житомирщині.

Про це 7 червня повідомив офіційний сайт обласного управління ДФС: «Було проведено обшуки кабінетів керівників ГУ ДФС у Житомирській області. Під час слідчих дій були вилучені службові документи, електронні носії інформації. Окрім того, за результатами обшуку у кабінеті першого заступника начальника ГУ ДФС у Житомирській області вилучено кошти в розмірі 191 тис.грн., про наявність яких перед проведенням обшуку Наталія Новоженіна повідомила представників органів, що це її особисті кошти та будь-якого відношення до розслідуваннякримінального провадження не мають. Вказані кошти були задекларовані у щорічній декларації за 2017 рік. На даний час слідчі дії тривають».

В декларації Наталії Новоженіної за 2017 рік вказана зарплата в розмірі 202 тис. 683 грн, 500 грн – виплати від профспілки та готівкові кошти: 320 тис. грн та 3 тис. доларів. В її декларації за 2016 рік була вказана лише готівка в національній валюті – 320 тис. грн. За 2015 рік Наталія Новоженіна готівкові кошти не декларувала.

В ГУ ДФС Житомирщини стверджують, що знайдені в кабінеті першої заступниці Новоженіної 191 тис. грн є її особистими Новоженіна була призначена на посаду заступника начальника ГУ ДФС у Житомирській області на початку листопада 2015 року, до цього вона півроку працювала заступником начальника державної податкової інспекції у Дарницькому районі ГУ ДФС у м. Києві.

Нагадуємо: 6 червня генпрокурор Юрій Луценко на своїй сторінці у FВ виклав фото кабінету, вкритого купюрами, з підписом: «Чистимо кабінети керівництва ДФС Житомирської області». Згодом у Генпрокуратурі пояснили, що проводять слідчі дії і перевіряють причетність керівників ГУ ДФС у Житомирській області до діяльності «конвертаційного центру».
Добавить комментарий