Місцеві бюджети Житомирщини заборгували «Укрзалізниці» 7 млн грн за перевезення пільговиків

Перевезення пільговиків залізничним транспортом, медична реформа та ремонт доріг – ці питання обговорювались 19 квітня на нараді з головами районних рад та керівниками об’єднаних територіальних громад.

Місцеві бюджети Житомирщини заборгували  «Укрзалізниці» 7 млн грн за перевезення пільговиків За словами представників Козятинської та Коростенської дирекцій залізничних перевезень, залізничники виконують свої зобов’язання при перевезенні пільговиків, але при цьому ніхто не гарантує відшкодування за ці перевезення. Хоча законодавством передбачено, що компенсувати збитки за пільгове перевезення мають місцеві бюджеті, але лише за минулий рік за перевезення пільговиків області не відшкодовано понад 7 млн грн.

«У керівників місцевої влади теж є нарікання на роботу залізничників, зокрема – відсутність чіткого механізму обліку пільговиків та кількості поїздок, на підставі якого має здійснюватись відшкодування за рахунок місцевих бюджетів» - заявив Володимир Ширма, голова облради, - «Найкращий варіант вирішення цієї проблеми – монетизація пільг. Ми всі розуміємо, що залізничний транспорт для жителів області, зокрема районів, вкрай необхідний. Але для того, щоб вирішити питання відшкодування за пільгове перевезення потрібна монетизація пільг. Будемо готувати відповідне звернення депутатів обласної ради до центральних органів влади, вносити це питання на профільні комісії та на чергову сесію обласної ради».

Нагадуємо: 14 березня поточного року на засіданні Уряду були прийняті постанови Кабінету Міністрів України «Деякі питання надання пільг у готівковій формі з оплати проїзду усіма видами транспорту загального користування на міських, приміських та міжміських маршрутах» та «Про встановлення державних соціальних нормативів у сфері транспортного обслуговування», якою визначена кількість пільгових поїздок у громадському транспорті.
AnnaBerkova
http://vodoteplomer.ru [url=http://webfarma.ru] [/url]
[url=http://wiwr.ru][/url] [url=http://zarylem-online.ru] [/url] [url=http://zilar.ru] [/url] http://ziter.ru

  • Нравится
  • 0
AllaGlotova
[url=http://haux.ru/articles-stati/articles-zagorodnaya-nedvizhimost/taunxausy-
zavoevyvayut-rynok.html] [/url]

  • Нравится
  • 0
Добавить комментарий