Нардеп Розенблат називає інформацію про хабар, отриманий його охоронцем, «спланованою провокацією»

Нардеп Розенблат називає  інформацію про хабар, отриманий його охоронцем, «спланованою провокацією» Ввечері 19 червня в Інтернеті почала поширюватися інформація про те, що в Києві на хабарі затримали охоронця народного депутат від Житомира Борислава Розенблата (фракція БПП).
ЗМІ стверджують, що в київському ресторані «Три виделки» по вулиці Володимирська НАБУ проводило спецоперацію. Було затримано охоронця народного депутата Борислава Розенблата з сумою в 200 тисяч доларів, яку він отримав в якості хабара, а самого нардепа нібито допитують.
Сам нардеп Розенблат прокоментував це так: «Хочу сам зрозуміти, що відбувається. Все відбувалося за моєю спиною. Звинувачують у тому, що мій охоронець отримав 200 тисяч доларів. Йому всунули якусь сумку і сказали, що це передається мені. Потім було НАБУ. Моя позиція така – це провокація, причому планувалася вона давно. Будемо чекати, коли розберуться, і діяти в рамках законодавства. Всім злостивцям хочу повідомити, що за депутатський мандат не тримаюся і вірю в те, що справедливість восторжествує. До речі, мене НАБУ не допитувало».
Добавить комментарий