Губернатор Житомирщины Игорь Гундич: « На «стрелки» езжайте в лес и там разбирайтесь, если вы такие модные и так хорошо владеете оружием»

Губернатор Житомирщины Игорь Гундич: « На «стрелки» езжайте в лес и там разбирайтесь, если вы такие модные и так хорошо владеете оружием» 25 января в Олевск Житомирской области пожаловал местный губернатор Игорь Гундич, глава облсовета Владимир Ширма и нардеп Владимир Арешонков.
«Десант» областных чиновников прибыл разобраться с взрывоопасной криминогенной ситуацией в районе добычи янтаря и представить нового руководителя РГА, юриста из Киева Дмитрия Лазаренко.
После возмущенных заявлений местных жителей о произволе бандитов очень умный губернатор Житомирщины двинул «сногшибательную» речь: «Коли сьогодні те, що мені показали, а там і «калаші», і РГД-5, і помпові рушниці, і що хочеш. Це говорить про що? Сьогодні у вас в Олевському районі, в місті Олевську, є добре організована група людей, яка озброєна до зубів. Так, «львівських» ви відправите, але потім вони вас будуть тримати в постійній напрузі. І тоді ви прибіжете і скажете: «Робіть щось із ними». Тому я хотів би, щоб розслідування пройшло неупереджено в першу чергу. Мало того, можливо, я не повинен цього казати, але вистачило мізків призначити цю так звану «стрілку» в центрі міста, де ходять діти, люди. Та їдьте в ліс і там розбирайтесь, якщо ви такі модні і так добре володієте зброєю. Їдьте і розберіться десь так, щоб це не було в центрі міста. А якби діти з дискотеки йшли? Яким взагалі той бурштин не треба, і нічого не треба? І та граната в той момент розірвалась би? Розумієте, могли би бути набагато страшніші наслідки. Тому я не хотів би, щоб було за принципом «наші не винні». Винуваті в цьому інциденті дві сторони, це однозначно. Я хотів би, щоб винні були покарані. Тільки по справедливості».
Губернатор Житомирщины Игорь Гундич: « На «стрелки» езжайте в лес и там разбирайтесь, если вы такие модные и так хорошо владеете оружием» Неизвестно – будут ли жители Олевска следовать советам губернатора Житомира – на «стрелки» ездить в лес и что значит «модные»? В любом случае, население Олевска шокировано выступлением государственного чиновника, разговаривающего с населением на языке лихих 90-х.
Добавить комментарий