Чому мер Житомира фінансує місцеву поліцію?

Чому мер Житомира фінансує місцеву поліцію? Не зважаючи на те, що патрульна поліція перебуває на повному утриманні держави, Житомирська мерія планує виділити понад 500 тис. грн на потреби житомирських поліцейських. Таке рішення депутати міськради прийняли під час сесії 13 жовтня. Зокрема, на потреби патрульної поліції з бюджету міста виділили 421 тис. грн на купівлю зимових шин, спеціальних колісних ланцюгів на колеса для патрульних авто, а також забезпечення тіхнічного обслуговування автівок поліції та паливно-мастильні матеріали.
«Ні я, ні колеги не розуміємо, чому ми маємо віддавати з «дірявого» бюджету майже півмільйона гривень на патрульну поліцію, яка знаходиться на повному державному забезпеченні» – сказала депутат міської ради Наталія Леонченко. Її підтримали деякі активісти, які були у приміщенні сесійної зали. Проте міський голова Сергій Сухомлин дав доволі сумнівну відповідь: «Житомирська поліція повинна якісно виконувати свою роботу і для цього їх необхідно підтримати. Міська рада звернеться до Верховної ради України з проханням забезпечити повноцінне фінансування патрульної поліції Житомира у 2017 році. Я не хочу, щоб патрульна машина не приїхала на якийсь злочин, який може трапитися у Житомирі, через те, що ми не виділили їм кошти. Крім того, ми маємо звернутися до ВРУ для забезпечення повноцінного фінансування патрульних у 2017 році. Вони не повинні ходити з протягнутою рукою».
«Спонсорську допомогу» від міської ради у розмірі 100 тис. грн отримало і Головне управління нацполіції у Житомирській області. Національна поліція планує використати їх на придбання паливно-мастильних матеріалів та канцелярської продукції.
Добавить комментарий