В Житомирській області планують реалізувати 82 інвестиційні проекти

В Житомирській області планують реалізувати 82 інвестиційні проекти У 2016-му році в Житомирській області запланована реалізація 82 інвестиційних проектів загальною вартістю майже 670 млн. грн. Про це сказано у проекті «Програми економічного і соціального розвитку Житомирської області на 2016 рік», яка була опублікована 13 січня на сайті обласної ради: «В 2016 році передбачається, що в районах і містах області буде реалізовано 82 інвестиційні проекти загальною вартістю майже 670 млн. грн., на фінансування яких передбачається залучення коштів державного та місцевих бюджетів, а також з інших небюджетних джерел, незаборонених законодавством. Їх реалізація сприятиме подальшому розвитку більшості галузей і сфер діяльності».
У добувній промисловості очікується реалізувати 7 інвестиційних проектів загальною вартістю 94,5 млн. грн., із яких 3 – спрямовані на модернізацію виробничих процесів з видобутку та переробки каменю.
У машинобудуванні передбачається реалізувати 5 інвестиційних проектів загальною вартістю 63,8 млн. грн., які реалізовуватимуться у місті Новограді-Волинському та у Житомирському районі, що сприятиме збільшенню обсягів виробництва продукції.
У легкій промисловості на території міст Житомира, Новоград-Волинська, Бердичева, Баранівського та Брусилівського районів заплановано реалізувати 6 інвестиційних проектів, які фінансуватимуться за рахунок коштів з небюджетних джерел, загальною вартістю 16,1 млн. грн., із яких 2 – спрямовані на модернізацію виробничого обладнання, 4 – на розширення та ремонт виробничих площ.
У харчовій промисловості передбачається реалізація 6 інвестиційних проектів, спрямованих на реконструкцію і модернізацію виробничих процесів, загальна вартість яких становить 15,9 млн. грн.
У сільському господарстві заплановано реалізувати 26 інвестиційних проектів загальною вартістю 407,3 млн. грн., у тому числі 8 – щодо впровадження сучасних технологій у галузі скотарства, 5 – з розширення потужностей спеціалізованих підприємств у свинарстві, 4 – у галузі птахівництва та 9 – у галузі рослинництва.
У житлово-комунальному господарстві очікується реалізувати 32 інвестиційні проекти загальною вартістю 72,2 млн. грн., що спрямовані на покращення забезпеченості населення якісною питною водою та забезпечення раціонального використання водних ресурсів.
Нагадуємо: в проекті "Програми економічного і соціального розвитку Житомирської області на 2016 рік" заплановано забезпечити приріст обсягу реалізованої промислової продукції на 12,2% та визначені плани з модернізації існуючих підприємств.
Добавить комментарий