У Житомирі поліція затримала понад сотню озброєних «тітушек»

У Житомирі поліція затримала понад сотню озброєних «тітушек» 5 січня уночі на території кондитерської фабрики виникла бійка між групою невідомих осіб. Поліцією було затримано 134 учасника конфлікту, а на місці бійки вилучено… гранату, травматичні та газові пістолети, патрони та гільзи, ножі, металеві та дерев’яні кийки.
Все почалося з повідомлення близько часу ночі до Житомирського відділу поліції від генерального директора ТДВ «Житомирські ласощі» про те, що на території підприємства лунають постріли та група невідомих осіб проривається до приміщень фабрики. Під час їх дій виникла сутичка з представниками іншої сторони конфлікту.
Затриманих найманців було доставлено до Житомирського відділу поліції і нині встановлюються мета їх перебування на території підприємства. Серед затриманих - жителі Вінницької, Дніпропетровської, Київської, Львівської, Миколаївської та Харківської областей. Майже всі вони раніше судимі чи є фігурантами кримінальних проваджень.

У Житомирі поліція затримала понад сотню озброєних «тітушек» У 19-річного жителя Миронівського району Київської області у кишені куртки було виявлено та вилучено бойову гранату Ф-1. У ході обшуків «тітушек» було знайдено пристрої для відстрілу гумових куль, патрони та гільзи від травматичної та мисливської зброї, ножі, кастети, металеві та дерев’яні кийки. За фактом грубого групового порушення публічного порядку розпочато кримінальне провадження. На місці продовжують роботу кілька слідчо-оперативних груп поліції.
Добавить комментарий