Перше засідання нового виконкому

Перше засідання нового виконкому 2 грудня відбулося перше засідання нового виконкому Житомирської міської ради. На засіданні були присутні 14 членів з вибраних 23. Новообраний мер Сергій Сухомлин заявив: «Я хочу вас привітати з вашим обранням. Сподіваюся, що ви працюватимете на благо міста».
До складу нового виконкому увійшли міський голова Сергій Сухомлин, секретар ради Наталія Чиж, перший заступник міського голови Олексій Ясюнецький, заступники міського голови Матвій Хренов та Дмитро Ткачук, керуючий справами Ольга Пашко, голова Богунської районної ради Олександр Блощинський, голова Корольовської районної ради Олег Соя. А також: Наталія Волинець, Руслан Годований, Михайло Кривошей, Анатолій Лисенко, Світлана Півоварова, Олександр Таргонський, Марія Бовсунівська.
На порядку денному було лише одне питання – розподіл та спрямування коштів, які надійшли для виплати зарплат освітянам та медикам. За старою звичкою на трибуну намагалася видряпатися член колишнього виконкому, голова ГО «Рух Автомайдан Житомир» Юлія Демчук, проте новий мер запропонував всі заяви робити… після доповідей. Так би мовити, інтелігентний «посил» у відомому напрямку.
Варто підкреслити, що новий склад виконавчого комітету не тільки відчутно скоротили, але й по суті він є абсолютно заангажованим. Майже всі його члени є чиновниками та людьми з оточення Сергія Сухомлина. То ж говорити про прозору роботу нового виконкому немає сенсу. Втім, сьогодні так звана прозорість не є актуальною, бо ж робота нового виконавчого комітету побудована та спрямована на зовсім інші цілі. Мова йде про реформування міського ЖКГ, структурну зміну комунальних підприємств, їх реформування та навіть ліквідацію. Тож, у нового виконкома – нові пріоритети, а житомирянам лише залишається спостерігати за доцільністю цих реформ.
Добавить комментарий