У Житомирі нагороджували кращих кікбоксерів.

У Житомирі нагороджували кращих кікбоксерів. Більше 60 спортсменів з семи команд Житомира, Хмельниччини та Рівненщини приймали участь у турнірі з кікбоксингу «Героям слава». Турнір відбувся перед Новим, 2015-м роком у приміщенні ДЮСШ «Авангард» в Житомирі. Організатор турніру, Житомирська міська федерація кікбоксингу, присвятила змагання захисникам України. На турнірі були присутні українські військовослужбовці, що проходили реабілітацію у Житомирському військовому шпиталі.
Нагородження переможців турніру проводили десантники житомирської 95-ої аеромобільної бригади ЗСУ Микола Безсмертний, вихованець «Авангард» Валентин Ковальський та «динамовець» Сергій Ванат.
Кращим кікбоксером турніру визнано у ваговій категорії до 57 кг серед молодших юніорів у розділі фул-контакт Романа Смолярчука (СК «Титан», місто Млинів Рівненської області, тренер Юрій Смолярчук).
Учасники змагань: вихованці житомирських спортшкіл «Авандард», «Старт» та «Динамовець», Бердичівська ДЮСШ, спортивний клуб «Вікінг» міста Новоград-Волинського, гості з міста Нетішина Хмельницької області та міста Млинів Рівненської області.
Нагадуємо: у квітні 2014 року у приміщенні житомирського «Авангарду» відбувся турнір з боксу та кікбоксингу «Небесна Сотня», присвячений пам’яті загиблих на Майдані українців.
Добавить комментарий