Житомирська студентка у складі збірної України здобула бронзу на турнірі з волейболу сидячи у Китаї

Житомирська студентка у складі збірної України здобула бронзу на турнірі з волейболу сидячи у Китаї Студентка Житомирського національного агроекологічного університету Анастасія Філон, у складі збірної України, змагалася на міжнародному турнірі з волейболу сидячи серед жінок «World Super 6».

«Турнір відбувався 7-13 травня у Китаї» - повідомляє прес-служба ЖНАЕУ, - «Національна паралімпійська команда синьо-жовтих стала бронзовим призером турніру. У змаганнях також брали участь збірні команди Росії, Казахстану, Китаю, Індонезії, Японії та України».
Нагадуємо: волейбол сидячи - різновид волейболу для спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату, паралімпійський вид спорту. У складі команди - шість гравців основного складу та шість запасних. Від класичного волейболу цей різновид відрізняється стандартами розміру майданчика (10х6 м), сітки (7 м на 80 см), довжиною аутів (6 метрів з боку лицьової лінії і по 3 метри з боку бічних ліній). Гравці передньої лінії приймаючої сторони мають право блокувати подачу. А також в момент торкання м'яча гравець не має права відривати сідниці від підлоги. В іншому: рахунок, заміни, переходи, перерви, гравець «ліберо» та інше, все відповідає правилам класичного волейболу.
Добавить комментарий