Житомирянин Валєєв виграв «Кубок кіборгів» в Миколаєві

Вихованець житомирського «Авангарду» Тимур Валєєв виграв другий міжнародний турнір з дзюдо «Кубок кіборгів». Турнір відбувся 27 вересня в Миколаєві, а житомирський спортсмен став кращим у ваговій категорії понад 60 кг старшої вікової групи. У перших двух поєдинках Валеєв переміг блискавично. Проте попереду його чекав фінал – бій з одеситом Аллахвердієвим. Основний час закінчився нічиєю, а в додатковий час («голден скор») суперник Тимура не встиг зреагувати і впав на всю спіну. Чиста перемога і заслужене перше місце!
Чудово виступили і інші вихованці житомирської ДЮСШ «Авангард» - срібні нагороди турніру у ваговій категорії до 25 кг (2006-2007 р. н.) отримав Олександр Мартинчук, здобувши чотири чисті перемоги у відбіркових раундах. Але у фіналі, через суперечливе рішення судді, перемогу віддали киянину Олейніку. Срібло дісталося також наймолодшому авангардівцю Дмитру Ямковому (2008 р. н.).
У вазі до 60 кг Ігор Заєць став бронзовим призером турніру. Іван Панасюк у ваговій до 30 кг. впевнено отримав три чисті перемоги, але програв півфінал і боротьбу за 3 місце. Микита Матвєєв у вазі до 45 кг виграв два перші поєдинки чистими кидками, але в підсумку став лише п'ятим.
У змаганнях брали участь понад 400 дзюдоїстів з 12 областей України, а також команди з Молдавії та Румунії.