Житомирська «Батьківщина» не має відношення до хабарника – чиновника Володимира Михальця

Житомирська «Батьківщина» не має відношення до хабарника – чиновника Володимира Михальця «Отримання хабара в особливо великих розмірах – саме за такою статтею відкрите кримінальне провадження стосовно т.в.о. начальника управління Держземагентства у Житомирській області Володимира Михальця» - повідомили у Міністерство внутрішніх справ України.
11 червня правоохоронці затримали при спробі отримання хабаря чиновника Михальця та посередника під час отримання другої частини неправомірної вигоди в сумі 10 тис. доларів США.
12 червня місцеві представники «Батьківщини» зібрали прес-конференцію, щоб повідомити – Михалець немає жодного відношення до житомирської «Батьківщини». В.о. голови міської організації політичної партії Людмила Янушевич прокоментувала: «Володимира Михальця виключили з партії в березні цього року, а новим головою депутатської фракції ВО «Батьківщина» з 12 травня є Олег Гарай. Заява про обрання голови і зміни складу фракції не була оголошена на сесії, можливо це і є наслідок того, що не змінили прізвище нового голови фракції. Я вже говорила, що Михалець не є членом партії тому що він є членом бюро партії «Народний фронт». А людина не може бути у двох партіях».
Якщо провину чиновника доведуть, йому загрожує покарання у вигляді позбавленням волі на строк від 8 до 12 років з конфіскацією майна та з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.
Добавить комментарий