Про шокуючі борги по зарплаті підприємств Житомирської області, в якій керманичем є Ігор Гундич

Про шокуючі борги по зарплаті підприємств Житомирської області, в якій керманичем є Ігор Гундич 13 липня головне територіальне управління юстиції в Житомирській області оприлюднило «Антирейтинг» найбільших на Житомирщині підприємств - боржників з виплати заробітної плати.

«У рамках проведення кампанії з примусового стягнення заборгованості з виплати заробітної плати, яка стартувала 2 квітня ц.р., Головне територіальне управління юстиції у Житомирській області оприлюднює «топ-десятку» найбільших у регіоні підприємств - боржників із заробітної плати та інших виплат, пов’язаних з трудовими правовідносинами, станом на початок липня 2018 року», - написано на офіційному сайт обласного управління.

Найбільше боргує своїм працівникам державне підприємство «Поліськгеодезкартографія» - 1,32 млн грн. на другому місці – державне підприємство «Науково-дослідний інститут радіосистем» з боргом 532, 2 тис. грн, замикає трійку ВАТ «Житомирський завод хімволокна» - 405, 2 тис. грн боргів по зарплаті.

Нагадуємо: на кінець 2017 року заборгованість по зарплаті в Житомирській області, «брендом» якої є губернатор Ігор Гундич, становила 4,4 млн грн.

Про шокуючі борги по зарплаті підприємств Житомирської області, в якій керманичем є Ігор Гундич
Добавить комментарий