Олег Ляшко: «Молодь не народжує дітей, бо не має грошей на житло»

Олег Ляшко: «Молодь не народжує дітей, бо не має грошей на житло» Я хочу змінити державну політику підтримки дітей з інтернатів.

Про таке лідер Радикальної партії заявив в дитячому будинку сімейного типу у селі Городище на Житомирщині.

Політик завітав у дитячий заклад, аби подарувати станцію подачі води, канцелярію та солодощі, а головне – підтримати дітей своїм прикладом.

«Я сам виховувався у дитячому будинку та в школах-інтернатах. У мене було таке ж дитинство, як і у вас. І воно дуже складне. Але я хочу, щоб ви вірили у власні сили і ставили собі цілі. Тоді ви обов’язково всього досягнете. Не має значення, де ти виховувався: в інтернаті чи в сім’ї – кожен може досягнути того, чого хоче. Так, як це зробив я», - звернувся до дітей Ляшко.

Політик розповів, що потрібно зробити, аби молодь не виїжджала за кордон і більше народжувала: «Головне – щоб наші діти жили під мирним небом і я для цього зроблю все. Також я зміню державну політику підтримки дітей з інтернатів і з молодих сімей. Щоб не смертність перевищувала народжуваність, а наша народжуваність ставила рекорди. А зараз молодь не народжує дітей, бо не має грошей на житло, памперси, каші тощо. Я зроблю все, щоб наші молоді сім’ї мали доступне житло, роботу і достойну зарплату».
Добавить комментарий