Брата нардепа, Петра Литвина призначено послом у Вірменії

Брата нардепа, Петра Литвина призначено  послом у Вірменії Президент Петро Порошенко призначив Петра Литвина послом у Республіці Вірменія.

Відповідний указ було підписано 19 червня: «Призначити ЛИТВИНА Петра Михайловича Надзвичайним і Повноважним Послом України в Республіці Вірменія».

З травня 2012 року Петро Литвин був командиром 8 Армійського корпусу, штаб якого знаходився в Житомирі. Молодший з трьох братів Литвинів, був ще й депутатом Житомирської облради від «Народної партії», а його старший брат, Володимир Литвин цього ж року балотувався до ВРУ від Новоград-Волинського округу.

На початку жовтня 2014 року командир 8-го армійського корпусу генерал-лейтенант Петро Литвин заявив, що «…підстав для його звільнення немає». В березні 2015 року 8-й армійський корпус було розформовано.

Нагадуємо: нардеп від Новоград-Волинського мажоритарного округу Житомирської області Володимир Литвин 14 червня став власником облігацій АТ «УкрСиббанк», загальна вартість яких становить 12 млн. 972 тис. 424 грн.
Добавить комментарий