Депутата Житомирської облради виключили з партійного списку БПП

Депутата Житомирської облради виключили з партійного списку БПП Депутата Житомирської обласної ради Рустама Раупова виключили з виборчого списку Блоку Петра Порошенка. Про це повідомив нардеп від БПП Артура Герасимова: «Зі списку виключили адвоката колишнього лідера партії «УКРОП» Геннадія Корбана Андрія Богдана (№74 у списку), Олексія Маловацького (№84), Тетяну Малашенкову (№85), Олексія Рябикіна (№87), Андрія Вовка (№91), В'ячеслава Фрідмана (№99), Рустама Раупова (№100), Віталій Іляшенка (№117), Юрія Тарасовця (№119), Костянтина Бідового (№128), Святослава Лешика (№157), Анатолія Зелимовського (№170)».
«З’їзд ухвалив рішення про зміни у виборчому списку партії, виключивши з нього кандидатів, які не беруть участі у партійній діяльності. З’їзд партії відповідно до статті 81 Конституції України ухвалив рішення про дострокове припинення повноважень народних депутатів Томенка М.В. та Фірсова Є.П., які вийшли зі складу парламентської фракції партії «Блок Петра Порошенка» - повідомила 25 березня прес-служба секретаріату партії «БПП «Солідарність».
Нагадуємо: Рустам Раупов є депутатом Житомирської обласної ради і балотувався на місцевих виборах 2015 року від партії «УКРОП», був першим номером списку в обласну раду.
Добавить комментарий