Заступник Москаля депутат Пухтаєвич у залі суду жбурнув телефон журналістки на підлогу

Заступник Москаля депутат Пухтаєвич у залі суду  жбурнув телефон журналістки на підлогу У Житомирі завершилося чергове засідання суду щодо автомобільного шахрайства, де підсудним є депутат Житомирської міської ради та перший заступник голови Луганської цивільно-військової адміністрації Михайло Пухтаєвич. Під час інтерв'ю з кореспондентом телеканалу «112» Оленою Галагузою депутат вихопив у журналіста телефон і жбурнув його на сходи. У зв'язку з інцидентом в міліції, куди звернулася журналістка, було зареєстровано кримінальне провадження стосовно депутата Пухтаєвича.
«Він вихопив у мене телефон, на який я здійснювала відеофіксацію інтерв'ю і жбурнув на підлогу в приміщенні суду. З моменту написання заяви в міліцію і отримання витягу пройшло півдня. Наприкінці нашої «епопеї» до себе запросив поговорити заступник керівника міськвідділу міліції Олександр Прокопчук, який сказав, що цю статтю можна буде перекваліфікувати на перешкоджання журналістській діяльності у ході слідчих дій. Зняте відео буде надано, як доказ свавілля депутата-чиновника Пухтаєвича» - розповідає Галагуза.
Нагадуємо: сім років триває розгляд кримінальної справи, в якій Михайло Пухтаєвич є підсудним. 16 квітня засідання суду в Житомирі у кримінальній справі відносно автомобільного шахрайства перенесли.
Добавить комментарий