У Житомирі СБУ затримала на хабарі співробітника військкомату та двох посередників

У Житомирі СБУ затримала на хабарі співробітника військкомату та двох посередників Управління СБ України в Житомирській області спільно з військовою прокуратурою викрили та припинили злочинну діяльність осіб, які вимагали від військовозобов’язаних хабарі за звільнення від мобілізації.
31 березня ц.р. у рамках посилення антикорупційних заходів у сфері забезпечення мобілізаційної готовності держави «на гарячому» затримано співробітника Житомирського об’єднаного обласного військового комісаріату та двох його спільників.
Встановлено, що капітан військкомату залучив до протиправної діяльності посередників, які підшукували потенційних «клієнтів» серед тих, хто отримав мобілізаційні повістки. За 1500 доларів США зловмисники пропонували «зняти» їх з військового обліку. Офіцер військкомату вилучав із картотеки послужні картки, і людина «зникала» зі списків військовозобов’язаних.
Затримані перебувають під вартою в ізоляторі тимчасового тримання УМВС України в Житомирській області.
Триває досудове розслідування за ч. 1 ст. 114-1 (перешкоджання законній діяльності Збройних сил України та інших військових формувань) Кримінального кодексу України.
Добавить комментарий