Алкогольний суррогат із зони АТО

Алкогольний суррогат із зони АТО
Прес-група УСБ України
в Житомирській області


В результаті вдалої спецоперації оперативна група співробітників Управління СБУ в Житомирській області спільно з підрозділом Державної фіскальної служби у Донецькій області ліквідувала канал надходження і реалізації на території проведення АТО фальсифікованих горілчаних виробів та спирту.
12 березня ц.р. у Маріуполь Донецької області правоохоронці затримали автомобіль «Газель», у якому зловмисники перевозили 279 пластикових ємностей об’ємом по 5 літрів спирту без жодних супровідних документів. Того ж дня у Краматорську Донецької області вони виявили склад контрафактної алкогольної продукції, де знаходилося близько 12 тисяч пляшок горілки із підробними акцизними марками.
У цей же час у приватному житловому секторі Слов’янська оперативники ліквідували підпільний цех з виробництва фальсифованої лікеро-горілчаної продукції. Вилучено 408 кг спирту, обладнання для кустарного виготовлення підробленої алкогольної продукції, підроблені марки акцизного збору на горілчані вироби із однаковими серійними номерами та підготовлені до продажу пляшки фальсифікату. За даними СБУ, продукцію до зони проведення АТО було доставлено вантажним автотранспортом однієї з приватних служб доставки.
Слідчим управлінням фінансових розслідувань Головного управління Державної фіскальної служби України в Донецькій області розпочато кримінальні провадження за ознаками вчинення злочинів, передбачених ч.1 та ч.2 ст.204 (незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів) Кримінального кодексу України. Триває комплекс спільних заходів із встановлення осіб, причетних до протиправної діяльності.
Добавить комментарий