У Житомирській області ліквідовано канал переправлення нелегалів до Європи

У Житомирській області ліквідовано канал переправлення нелегалів до Європи «Управління СБ України в Житомирській області спільно з військовослужбовцями Державної прикордонної служби ліквідували транснаціональний канал незаконного переправлення іноземців через державний кордон України у Житомирській області» - повідомила прес-група УСБ України в Житомирській області. – «Установлено, що мігрантів переправляли із Азії й Африки транзитом через Росію до країн Західної Європи та Північної Америки. Перевалочні пункти були облаштовані неподалік одного з прикордонних сіл Олевщини (Житомирська область) та в орендованій квартирі на околиці Києва, куди їх переправляли наймані автоперевізники.
Чергову групу нелегалів – трьох афганців та двох сомалійців - правоохоронці затримали поблизу білорусько-українського кордону. У Києві оперативники СБУ затримали двох організаторів каналу нелегалів - 42-річного громадянина Афганістану та 37-річного громадянина Молдови. Тривають слідчі дії у рамках кримінального провадження за ч.3 ст.332 Кримінального кодексу України, розпочатого слідчим підрозділом УСБУ в Житомирській області.
Нагадуємо: влітку 2014 року на трасі «Київ-Ковель-Ягодин» біля міста Олевськ Житомирської області співробітники СБУ затримали два мікроавтобуси з дев'ятьма нелегалами - громадянами В'єтнаму, Еритреї, Судану і Бангладеш. Нелегальних мігрантів супроводжували жителі Чернівецької та Житомирської областей.
Добавить комментарий