Маніяка Ткача поховали на житомирському цвинтарі у безіменній могилі

Маніяка Ткача поховали на житомирському цвинтарі у безіменній могилі Одного з найкривавіших злочинців століття Сергія Ткача, який помер 5 листопада в житомирській тюрмі, поховали на кладовищі в Житомирі.

На його похорон не приїхала навіть молода дружина-росіянка, тимчасово зареєстрована в Рівненській області. З моменту свого затримання він прожив ще 13 років. На рахунку Ткача - більше 40 доведених убивств та зґвалтувань. Незадовго до смерті маніяк одружився у в’язниці, дружина навіть встигла народити йому дитину, але на похорон до чоловіка не приїхала.

Не приїхали й інші родичі. Єдина жертва Ткача, яка вижила і впізнала маніяка – Ольга Топалова. Їй було 18 і вона працювала на городі. Опам’ятался напівроздягнена. Дівчат нелюд спочатку душив, а потім ґвалтував. Коли Ткача затримали, розлючені містяни рознесли його будинок в Пологах Запорізької області.

Сергій Ткач вбивав і потім ґвалтував дівчаток у віці від 9 до 18 років. Він зізнався в 107-ми вбивствах, скоєних протягом 25 років, але було доведено тільки 36. Орудував на території Криму, Запорізької, Харківської та Дніпропетровської областей. Останнім часом жив у райцентрі Пологи Запорізької області, де продовжував вбивати. Тим часом міліція за допомогою катувань і фальсифікації «викривала вбивць», прокуратура штампувала обвинувальні висновки, а суди клепали вироки невинним. Ніхто зі співробітників міліції не поніс за це реального покарання.

Маніяка Ткача поховали на житомирському цвинтарі у безіменній могилі Ткачук, будучи довічно засудженим, у 2015-му, в 64-річному віці, одружився на 24-річній росіянці Олені, яка спеціально приїхала з Росії. Після кількох побачень Олена завагітніла, і у Ткачів народилася дочка Єлизавета. Зараз дівчинка знаходиться у батьків Олени в Рибінську Ярославської області, РФ. Стоїть питання про позбавлення матері батьківських прав. Раніше пологівський маніяк був одружений двічі або тричі, у нього троє дорослих дітей.

Могила «пологівського маніяка» знаходиться на звичайній ділянці Житомирського міського кладовища під номером № 49, де поховані і надалі будуть ховати тіла звичайних добропорядних громадян.

Нагадуємо: уродженець Кемеровської області Росії Сергій Ткач помер на 67 році життя через серцеву недостатність.

Добавить комментарий