ЗакусилівськаХресто-Воздвиженської церква отримала чергову допомогу від Юрія Забели

ЗакусилівськаХресто-Воздвиженської церква отримала чергову допомогу  від Юрія Забели ЗакусилівськаХресто-Воздвиженська церква, що на Народиччині, яку відвідують близько сотнівірян - це пам’ятка дерев’яної церковної архітектури ХVIII століття і на сьогодні вона має уже досить солідний вік, а тому потребує постійної турботи та належного догляду.

Проте, для виконання ремонтних та реставраційних робіт в храмі, який вже давно потребує відновлення - коштів на все необхідне не вистачає.Натомість прихожани не зневірились і вкотре по допомогу звернулись до Юрія Забели – голови Житомирської обласної організації політичної партії «Радикальна партія Олега Ляшка» подбати про поліпшення матеріально-технічних умов приміщення церквитапридбатипокриття для підлоги будівлі, на що він миттєво відреагував та виконав їх прохання.

Очільник організації, який опікується проблемами мешканців Житомирщини, пояснює, підтримку духовних цінностей вважає за свій обов’язок і допомога не тільки цьому храму, а й всім іншим церквам, що потребують допомоги - для нього перш за все це особисте прагнення.

«Сьогодні можна багато почути від багатьох про духовність та необхідність виховання українців в руслі християнських цінностей. Однак, на практиці, далеко не всі, хто про це говорить, дійсно працюють над впровадженням духовних цінностей нашого народу, прикладом цього є старезні культові споруди в Україні, зокрема на Житомирщині, які роками залишаються в занедбаному стані та потребують хоч мінімальної уваги від влади.

Відродження духовності, будівництво храмів навіть у невеликих селах це необхідність – така моя чітка позиція. На мою думку, лише у сталих, гармонічних стосунках церкви та держави можна побудувати країну зі світлим і впевненим майбутнім.Я віруючий православний, тому для мене це не як професійні обов'язки, це моє духовне, сердечне. Безумовно у всіх районах Житомирщини ми намагаємося приділяти увагу розвитку, підтримці храмів. Це щоденна постійна робота. На цьому шляху я постійно і цю справу не залишу ніколи», - наголосив Юрій Забела.
Добавить комментарий