Юрій Забела подарував для спортсменів із Нової Буди сучасну футбольну форму

Юрій Забела подарував для спортсменів із Нової Буди сучасну футбольну форму Підтримка розвитку спорту, залучення дітей та молоді до здорового способу життя – це важливий напрямок діяльності Юрій Забела – голови Житомирської обласної організації політичної партії «Радикальна партія Олега Ляшка».

Вже впродовж багатьох років він активно допомагає організовувати дозвілля для молоді та постійно підтримує спортивний рух на Житомирщині.

Цього разу Юрій Володимирович, відвідав село Нова Буда, Радомишльського району, де відбулися змагання з футболу за Кубок району. Очільник організації подарував нові комплекти сучасної якісної спортивної форми для місцевої команди «Метеор», яка напередодні матчу звернулася до нього за допомогою. За його словами, для того, аби в спорті з’явилися якісь результати, потрібно створювати належні умови для спортсменів.

«Наявність футбольної команди для села – це не лише можливість представити рівень села на тому чи іншому змаганні. А й можливість для молоді проводити з користю час, займатись спортом і досягати результатів. Ми вболіваємо і підтримуємо спорт, тому для нас багато означає підтримка наших спортсменів. Я впевнений, що нова футбольна форма допоможе команді досягнути значних успіхів і вселятиме впевненість у власних силах на полі», - наголосив він.
Добавить комментарий