Стрижівка на Житомирщині віднині тепер із новим водогоном

Стрижівка на Житомирщині віднині тепер із новим  водогоном Проблеми Стрижівської сільської громади - безробіття сільського населення, застаріла інфраструктура об`єктів соціально – культурного призначення, недостатнє фінансування, погані дороги, тощо.

Але найбільш кричущою проблемою села є проблема забезпечення населення питною водою. Наявні зовнішні мережі водопостачання Стрижівки не забезпечують в повному обсязі населення якісною питною водою, так як водопровідна система знаходиться в аварійному стані та чекає якісного відновлення. Обсяг коштів, необхідних для проведення невідкладних аварійно-відновлювальних робіт, перевищує можливості місцевого бюджету. Громада, напередодні дня села Стрижівки, звернулася за допомогою до голови Житомирської обласної організації РПЛ, Юрія Забели, з проханням виділити кошти для поточного ремонту системи водопроводу. Очільник організації, відгукнувся на їх звернення та на заміну водогону у селі, виділив необхідну суму коштів.

«Заміна водогону – надзвичайно важлива справа, яка матиме системний ефект для покращення як побутових, так і економічних умов життя селян. Люди, які проживають в цьому селі - це переважно, пенсіонери та похилого віку, які не можуть самостійно вирішити таку колосальну проблему як заміна водопровідної системи. Сільська рада не може потягнути ці витрати. Приємно, що мешканці села самі проявили ініціативу і звернулися до мене. Це означає, що місцева громада складається з небайдужих ініціативних людей», - наголосив політик.

Роботи вже розпочалися і мають бути завершені в швидкі терміни, щоб встигнути до початку зими.
Добавить комментарий